Albumi

Fillim
Poezi
Poezi nga autorė shqiptarė
Poezi tė vizitorėve
Shkrime tjera
Lidhje
Albumi

 
 
Mund tė shihni pak pejsazhe tė Shkupit tė sotėm, tė para tėrmetit tė 1963-shit si dhe ca foto edhe mė tė vjetra.

Shkupi i viteve '50 (Ura e Gurit)

qyteti.jpg

Qyteti sot

foto-shkupi-5-big.jpg

Pjesa e re e qytetit (Qendra)

foto-shkupi-1-big.jpg

kala2.jpg

Qendra (para 1963)

08-mala.jpg

Stacioni i trenit (para 1963)

stacioni_i_trenit.jpg

Shkupi para Luftės sė I-rė (Pamje nga Kalaja)

qyteti1.jpg

Pejsazh nate (nga Kalaja)

foto-shkupi-2-big.jpg

Harta politike e teritorit shqiptar 1878
Katėr vilajetet shqiptare

carshija1.jpg

carshia_shkupit02.jpg

kalaja_shkup.jpg

hamami.jpg

Copyright ©2004 Burim Bakiu